Corp de iluminat HL2001 21W alb Horoz
- 152,00 MDL
➤ Corp de iluminat HL2001 21W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mo
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 900 x 42 mm |
| Flux luminos | 2350LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | T5 |
| Putere kW;W | 21W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md