Corp de iluminat clopot HL515L 50W Horoz
- 2.387,00 MDL
➤ Corp de iluminat clopot HL515L 50W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Crom |
| Dimensiune | 900 x 440 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 2600LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat clopot |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 50W |
| RPM de ieșire | 6400K |
| Tensiune | 240V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md