Corp de iluminat 60W Oktay Lighting
- 165,00 MDL
➤ Corp de iluminat 60W Oktay Lighting a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Culoare | Oranj |
| Dimensiune | 37.2 x 36.8 x 16.6 cm |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Oktay Lighting |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md