Corp de iluminat 19517 60W Oktay Lighting
- 161,00 MDL
➤ Corp de iluminat 19517 60W Oktay Lighting a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 300 x 160 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Oktay Lighting |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Aluminiu |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md