Dulie HL 592
- 6,90 MDL
➤ Dulie HL 592 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistriei.
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Curent (A) | 4A |
| Dimensiune | 47 x 41 x 35 mm |
| Marca | Horoz |
| Nume | Dulie |
| Plinta | E27 |
| Tensiune | 250V |
| Tip | Cu suport |
| Tip de material | Ceramic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md