Lustră Kelebek 60W argintiu
- 1.813,50 MDL
➤ Lustră Kelebek 60W argintiu a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tr
| Specificații | |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiune | 1000 x 290 mm |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Număr de becuri | 3 |
| Nume | Lustră |
| Putere kW;W | 60W |
| RPM de ieșire | AT |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Sticlă |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md