Felinar NSV 8201 80W alb IEK
- 390,00 MDL
➤ Felinar NSV 8201 80W alb IEK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 225 x 174 x 138 mm |
| Grad de protecție | IP67 |
| Marca | IEK |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 80W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md