Felinar NSP 41-200-001 200W alb
- 139,00 MDL
➤ Felinar NSP 41-200-001 200W alb a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 290 x 170 mm |
| Durata de viață (h) | 100000 h |
| Grad de protecție | IP52 |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 200W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md