Felinar LED SLIM-18 18 W alb Horoz
- 85,00 MDL
➤ Felinar LED SLIM-18 18 W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 225 x 25 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 1150LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 18W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md