Felinar LED LU2027 8W alb Elmos
- 79,00 MDL
➤ Felinar LED LU2027 8W alb Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 571 x 22 x 34 mm |
| Flux luminos | 550LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 8W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md