Felinar LED ЛПО 12 2*36-002 36W alb TDM
- 195,00 MDL
➤ Felinar LED ЛПО 12 2*36-002 36W alb TDM a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 1245 x 150 x 64 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | TDM |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 36W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip de material | Plastic/Sticlă |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md