Felinar LED HL688L 12W 3000K crom Horoz
- 105,00 MDL
➤ Felinar LED HL688L 12W 3000K crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Crom |
| Dimensiune | 155 x 43 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 858LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 12W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tip | SMD |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md