Felinar LED HL674L 6W 2700K crom Horoz
- 120,00 MDL
➤ Felinar LED HL674L 6W 2700K crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Culoare | Crom |
| Dimensiune | 120 x 55 mm |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 6W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md