Felinar JM-33-2 18 W sur Elmos
- 195,00 MDL
➤ Felinar JM-33-2 18 W sur Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Dimensiune | 700 x 400 mm |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar |
| Putere kW;W | 18W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md