Felinar HL163 36W alb Horoz
- 139,00 MDL
➤ Felinar HL163 36W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tr
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 1330 x 73 x 40 mm |
| Durata de viață (h) | 25000 h |
| Flux luminos | 5000LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar |
| Putere kW;W | 36W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md