Corp de iluminat LED 10W 6500K alb Elmos
- 39,00 MDL
➤ Corp de iluminat LED 10W 6500K alb Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 600 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 900LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Nume | Corp de iluminat LED |
| Plinta | T8 |
| Putere kW;W | 10W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md