Corp de iluminat HL700 40W 3000K mat Crom Horoz
- 152,00 MDL
➤ Corp de iluminat HL700 40W 3000K mat Crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice re
| Specificații | |
| Culoare | Mat Crom |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 40W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md