Corp de iluminat BARVINOC 60W bej Dekora
- 259,00 MDL
➤ Corp de iluminat BARVINOC 60W bej Dekora a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 400 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Dekora |
| Număr de becuri | 30/m |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md