Transformator banda LED 200W 17A
- 692,00 MDL
➤ Transformator banda LED 200W 17A a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Curent (A) | 17A |
| Dimensiune | 232 x 120 x 52 mm |
| Grad de protecție | IP67 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Transformator banda LED |
| Putere kW;W | 200W |
| Tensiune | 220V/DC 12V |
| Tip | 35 x 28 / 50 x 50 mm |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md