Modul LED 0.96W 2500K verde
- 19,40 MDL
➤ Modul LED 0.96W 2500K verde a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tr
| Specificații | |
| Culoare | Verde |
| Dimensiune | 35 x 35 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 84LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Metoda de fixare | Bandă autoadezivă |
| Nume | Modul LED |
| Putere kW;W | 0.96W |
| Temperatura de culoare | 2500K |
| Tensiune | 12V DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md