Modul LED 0.54 W 2500K galben
- 20,00 MDL
➤ Modul LED 0.54 W 2500K galben a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Galben |
| Dimensiune | 68 x 38 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 53LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Lumineco |
| Nume | Modul LED |
| Putere kW;W | 0.54 W |
| Temperatura de culoare | 2500K |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md