Reostat 24 W alb
- 125,00 MDL
➤ Reostat 24 W alb a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistriei
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 2A |
| Dimensiune | 435 x 34 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Lumineco |
| Număr de canale | 1 |
| Nume | Reostat |
| Putere kW;W | 24 W |
| Tensiune | 12V |
| Tip | Flux luminos variabil |
| Utilizare preconizată | pentru banda LED |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md