Bec LED 5W G9 2700K Horoz
- 35,00 MDL
➤ Bec LED 5W G9 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tran
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 16 x 44 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 230LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | G9 |
| Putere kW;W | 5W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md