Bec halogen 150W R7S Elmos
- 6,00 MDL
➤ Bec halogen 150W R7S Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 117 x 9 mm |
| Durata de viață (h) | 1500 h |
| Flux luminos | 3100LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec halogen |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | R7S |
| Putere kW;W | 150W |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md