Bec econom 9W E27 6500K Elmos
- 39,00 MDL
➤ Bec econom 9W E27 6500K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 141 x 42 mm |
| Durata de viață (h) | 8000 h |
| Flux luminos | 200LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec econom |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 9W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Candela |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md