Corp de iluminat UFO 40W alb Horoz
- 29,50 MDL
➤ Corp de iluminat UFO 40W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 230 x 90 mm |
| Durata de viață (h) | 18000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 40W |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md