Proiector LED MP-TL-12 12W Elmos
- 245,00 MDL
➤ Proiector LED MP-TL-12 12W Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Flux luminos | 750LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Proiector LED |
| Putere kW;W | 12W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 185-245 V |
| Tip | Direcţionat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md