Proiector cu halogenura metalica 1000 W R7S Horoz
- 249,00 MDL
➤ Proiector cu halogenura metalica 1000 W R7S Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 322 x 260 x 145 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Proiector cu halogenura metalica |
| Plinta | R7S |
| Putere kW;W | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md