Corp de iluminat stradal solar LED 60W 6500K
- 1.050,00 MDL
➤ Corp de iluminat stradal solar LED 60W 6500K a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiu
| Specificații | |
| Baterie | 3.2V 8000mA |
| Control optic | + — 10 metri |
| Dimensiune | 575 x 215 x 50 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Metoda de fixare | Înălțimea recomandată 4-8 m |
| Nume | Corp de iluminat stradal solar LED |
| Panouri solare | 6V14W |
| Putere kW;W | 60W |
| Temperatura | -45°С … +135°С |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Timp de încărcare | 5-6 ore |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md