Lampa de gradina 60W Horoz
- 244,00 MDL
➤ Lampa de gradina 60W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Culoare | Rosu |
| Dimensiune | 300 x 165 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lampa de gradina |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Aluminiu |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md