Proiector cu halogenura metalica 150W R7S Horoz
- 269,00 MDL
➤ Proiector cu halogenura metalica 150W R7S Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice re
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 215 x 140 x 90 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Proiector cu halogenura metalica |
| Plinta | R7S |
| Putere kW;W | 150W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | cu sensor de miscare |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md