Generator TMGR-41 41 kVA RICARDO
- 0,00 MDL
➤ Generator TMGR-41 41 kVA RICARDO a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Dimensiune | 2300 x 950 x 1460 mm |
| Greutate | 865 kg |
| Marca | RICARDO |
| Model | TMGR-41 |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 41 kVA |
| Tensiunea | 220/380V |
| Tipul de combustibil | Motorină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md