GENERATOR ELECTRIC BS7500ATS 6.5 kW 7500 KVA 7500 KVA BISON
- 14.900,00 MDL
➤ GENERATOR ELECTRIC -40°С +150°С 6.5 kW 7500 KVA 7500 KVA BISON a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișină
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 25 l |
| Frecvență | 50 Hz |
| Marca | BISON |
| Nume | GENERATOR ELECTRIC |
| Putere de pornire kVA | 7500 KVA |
| Putere de rezervă kVA | 7500 KVA |
| Putere kW;W | 6.5 kW |
| Tensiune | 230/240V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md