Generator / Aparat de sudat ZH6500E-W 5.0 KW Genour
- 26.335,00 MDL
➤ Generator / Aparat de sudat ZH6500E-W 5.0 KW Genour a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in oric
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 25 l |
| Dimensiune | 710 x 530 x 550 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Greutate | 80.0 kg |
| Marca | Genour |
| Nume | Generator / Aparat de sudat |
| Putere kW;W | 5.0 KW |
| Tensiune | 220 V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md