Pompa de suprafata CPm 130
- 2.572,50 MDL
➤ Pompa de suprafata CPm 130 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Dimensiune | 165 x 205 x 259 mm |
| Flux | 4.8 m³/h |
| Marca | PEDROLLO |
| Nume | Pompa |
| Putere kW;W | 370 W |
| Temperatura | -10°С … +90°С |
| Tensiune | 220/230V |
| Tip | De suprafata |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md