Pompa de circulatie SCR 20/60-130S/CE
- 1.820,00 MDL
➤ Pompa de circulatie SCR 20/60-130S/CE a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mo
| Specificații | |
| Dimensiune | 140 x 200 x 150 mm |
| Flux | 4 m³/h |
| Grad de protecție | IP44 |
| Nume | Pompa |
| Presiune | 10 bar |
| Putere kW;W | 90 W |
| Temperatura | +5°С … +110°С |
| Tensiune | 230 V |
| Tip | De circulatie |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md