Pompa hidrofor JSWm1AX-24CL HJSW1FSG
- 6.191,00 MDL
➤ Pompa JSWm1AX-24CL HJSW1FSG 3600 l/h a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Dimensiune | 265 x 497 x 54 mm |
| Flux | 3.3 m³/h |
| Nume | Pompa |
| Presiune | 6 bar |
| Putere kW;W | 0.6 KW |
| Temperatura | -10°С … +40°С |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Hidrofor |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md