Generator SPG 3800 2.8 kW FIRMAN
- 10.840,10 MDL
➤ Generator SPG 3800 2.8 kW FIRMAN a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 25 l |
| Dimensiune | 690 х 520 х 540 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Greutate | 70 kg |
| Marca | FIRMAN |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 2.8 kW |
| Tensiune | 230 V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md