GENERATOR ELECTRIC SR9500 6.0 KW 8000 KVA 8000 KVA SARO
- 22.900,00 MDL
➤ GENERATOR ELECTRIC SR9500 6.0 KW 8000 KVA 8000 KVA SARO a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in
| Specificații | |
| Dimensiune | 685/512/600 mm |
| Frecvență | 50 Hz |
| Greutate | 85 Kg |
| Marca | SARO |
| Număr de stâlpi | 2P |
| Nume | GENERATOR ELECTRIC |
| Putere de pornire kVA | 8000 KVA |
| Putere de rezervă kVA | 8000 KVA |
| Putere kW;W | 6.0 KW |
| RPM de ieșire | 3000 |
| Tensiune | 230/240V |
| Tipul de combustibil | Motorină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md