Generator SPG 8500TE1 6.5 kW FIRMAN
- 13.642,20 MDL
➤ Generator SPG 8500TE1 6.5 kW FIRMAN a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 25 l |
| Dimensiune | 700 x 560 x 530 mm |
| Frecvență | 50 Hz |
| Greutate | 95 kg |
| Marca | FIRMAN |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 6.5 kW |
| Tensiune | 220/380V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
| Volumul motorului | 439 cm³ |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md