Generator SDG 5500 CL 4.5 KW FIRMAN
- 16.845,00 MDL
➤ Generator SDG 5500 CL 4.5 KW FIRMAN a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 12.5 l |
| Frecvență | 50 Hz |
| Greutate | 102 kg |
| Marca | FIRMAN |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 4.5 KW |
| Tensiune | 220 V |
| Tipul de combustibil | Motorină |
| Volumul motorului | 418 cm³ |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md