Generator RT-PG 5500 D 3300/5500W Einhell
- 20.722,80 MDL
➤ Generator RT-PG 5500 D 3300/5500W Einhell a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 25 l |
| Dimensiune | 962 x 561 x 783 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Greutate | 151.3 kg |
| Marca | Einhell |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 3300/5500W |
| Tensiune | 230/400V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
| Volumul motorului | 418 cm³ |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md