GENERATOR ELECTRIC BS3000 2800 W 3000 KVA 3000 KVA BITSON
- 5.990,00 MDL
➤ GENERATOR ELECTRIC -40°С +150°С 2800 W 3000 KVA 3000 KVA BITSON a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișin
| Specificații | |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 12 l |
| Frecvență | 50 Hz |
| Greutate | 37.0 kg |
| Marca | BITSON |
| Nume | GENERATOR ELECTRIC |
| Putere de pornire kVA | 3000 KVA |
| Putere de rezervă kVA | 3000 KVA |
| Putere kW;W | 2800 W |
| RPM de ieșire | 3000 |
| Tensiune | 230/240V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
| Volumul motorului | 210 cm³ |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md