Ferestrau circular TH-MS 2112 1600W Einhell
- 1.985,00 MDL
➤ Ferestrau circular TH-MS 2112 1600W Einhell a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Diametru de turură | 120 mm |
| Dimensiune | 30 mm |
| Marca | Einhell |
| Nume | Ferestrau circular |
| Putere kW;W | 1600W |
| Rotații | 5000 rot/min |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md