Felinar ЛПО 12 2*36-002 36 W alb TDM
- 225,00 MDL
➤ Felinar ЛПО 12 2*36-002 36 W alb TDM a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 1250 x 100 x 75 mm |
| Durata de viață (h) | 100000 h |
| Grad de protecție | IP40 |
| Marca | TDM |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar |
| Putere kW;W | 36 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md