Felinar LED LIKYA-5 25W crom Horoz
- 737,00 MDL
➤ Felinar LED LIKYA-5 25W crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Culoare | Crom |
| Dimensiune | 58 x 600 x 250 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 150LM |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 4 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 25W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md