Felinar LED HL688L 12W 6000K alb Horoz
- 105,00 MDL
➤ Felinar LED HL688L 12W 6000K alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 155 x 43 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 858LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 12W |
| Temperatura de culoare | 6000K |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip | SMD |
| Tip de material | Aluminiu |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md