Felinar HL141L 20 W alb Horoz
- 269,00 MDL
➤ Felinar HL141L 20 W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 600 x 87 x 70 mm |
| Durata de viață (h) | 35000 h |
| Flux luminos | 1868LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar |
| Putere kW;W | 20 W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md