EV INCARCATOR THOR 22AS-P THOR 22AS-P 22.0 KW 400 V GROWATT
- 24.500,00 MDL
➤ EV INCARCATOR THOR 22AS-P THOR 22AS-P 22.0 KW 400 V GROWATT a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și
| Specificații | |
| Curent | 32 A |
| Grad de protecție | IP65 |
| Greutate | 12.5 kg |
| Marca | GROWATT |
| Nume | EV INCARCATOR THOR 22AS-P |
| Putere kW;W | 22.0 KW |
| Tensiune | 400 V |
| Tip | Inchis |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md