Ventilator 100 LD 14 W Vents
- 328,00 MDL
➤ Ventilator 100 LD 14 W Vents a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Dimensiune | Ø100 mm |
| Flux | 88 m³/h |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Marca | Vents |
| Nume | Ventilator |
| Putere kW;W | 14 W |
| Rotații | 2300 |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md